RD15M1S50V5X/AA
Positronic
Product No:
RD15M1S50V5X/AA
Description:
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Number of Positions 15
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C