RD25M10LV3S/AA
Positronic
Product No:
RD25M10LV3S/AA
Description:
CONN D-SUB PLUG 25POS CRIMP
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 61
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Package Box
Features Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware
Contact Finish Gold
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Number of Rows 2
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Number of Positions 25
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C