RD25M1S50V5C
Positronic
Product No:
RD25M1S50V5C
Description:
CONN D-SUB PLUG 25POS CRIMP
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Number of Positions 25
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C