RD50M100T2C
Positronic
Product No:
RD50M100T2C
Description:
CONN D-SUB PLUG 50POS CRIMP
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Number of Positions 50
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C