RD50M100T2S
Positronic
Product No:
RD50M100T2S
Description:
CONN D-SUB PLUG 50POS CRIMP
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 60
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Number of Positions 50
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C