RF15N180F500CT
Walsin Technology Corporation
Product No:
RF15N180F500CT
Description:
CAP CER 18PF 50V C0G/NP0 0402
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 20000
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
    203.4
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Features High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Tolerance ±1%
Lead Style -
Capacitance 18 pF
Product Status Active
Thickness (Max) 0.022" (0.55mm)
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C