S23K0C-P04MTS0-700S
ODU
Product No:
S23K0C-P04MTS0-700S
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.256" ~ 0.276" (6.50mm ~ 7.00mm)
Number of Positions 4
Shell Size - Insert 3
Current Rating (Amps) 24A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C