S23K0C-P08MPH0-010S
ODU
Product No:
S23K0C-P08MPH0-010S
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.374" ~ 0.394" (9.50mm ~ 10.00mm)
Number of Positions 8
Shell Size - Insert 3
Current Rating (Amps) 12A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C