S30BAC-P02MJG0-4000
ODU
Product No:
S30BAC-P02MJG0-4000
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.138" ~ 0.157" (3.50mm ~ 4.00mm)
Number of Positions 2
Shell Size - Insert 0
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C