S30BAC-P04MFD0-5000
ODU
Product No:
S30BAC-P04MFD0-5000
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm)
Number of Positions 4
Shell Size - Insert 0
Current Rating (Amps) 6A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C