S30BAC-P05MFG0-3500
ODU
Product No:
S30BAC-P05MFG0-3500
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
Number of Positions 5
Shell Size - Insert 0
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C