S30F1C-P07MCC0-4500
ODU
Product No:
S30F1C-P07MCC0-4500
Description:
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Payment:
In Stock : 2
Shell Finish Chrome over Nickel
Cable Opening 0.157" ~ 0.177" (4.00mm ~ 4.50mm)
Base Product Number S30F1C-P
Number of Positions 7
Shell Size - Insert 0
Current Rating (Amps) 4A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C