S30F1C-P09MCC0-4000
ODU
Product No:
S30F1C-P09MCC0-4000
Description:
CONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
Payment:
In Stock : 10
Shell Finish Chrome over Nickel
Cable Opening 0.138" ~ 0.157" (3.50mm ~ 4.00mm)
Base Product Number S30F1C-P
Number of Positions 9
Shell Size - Insert 0
Current Rating (Amps) 4A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C