S40BAC-P05MFD0-450S
ODU
Product No:
S40BAC-P05MFD0-450S
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.157" ~ 0.177" (4.00mm ~ 4.50mm)
Number of Positions 5
Shell Size - Insert 0
Current Rating (Amps) 6A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C