S40BAC-P09MCC0-400S
ODU
Product No:
S40BAC-P09MCC0-400S
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.138" ~ 0.157" (3.50mm ~ 4.00mm)
Number of Positions 9
Shell Size - Insert 0
Current Rating (Amps) 4A
Operating Temperature -40°C ~ 120°C