
TE Connectivity Passive Product
Product No:
SBCHE1122KJ
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
RES 22K OHM 5% 11W AXIAL
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.501
1.501
10
1.32715
13.2715
25
1.2198
30.495
50
1.11283
55.6415
100
0.96292
96.292
250
0.813162
203.2905
500
0.68476
342.38
1000
0.569212
569.212
5000
0.54567
2728.35
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Series | SBC, CGS |
| Package | Bulk |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Tolerance | ±5% |
| Resistance | 22 kOhms |
| Composition | Wirewound |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 11W |
| Package / Case | Axial, Radial Formed |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.969" L (10.00mm x 9.00mm x 50.00mm) |
| Base Product Number | SBCHE11 |
| Height - Seated (Max) | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | - |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |