
TE Connectivity Passive Product
Product No:
SBCHE1522KJ
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
RES 22K OHM 5% 17W AXIAL
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.242
2.242
10
1.9855
19.855
25
1.84148
46.037
50
1.73299
86.6495
100
1.51639
151.639
250
1.29979
324.9475
500
1.083152
541.576
1000
0.938733
938.733
5000
0.909844
4549.22
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Series | SBC, CGS |
| Package | Bulk |
| Features | Flame Proof, Safety |
| Tolerance | ±5% |
| Resistance | 22 kOhms |
| Composition | Wirewound |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 17W |
| Package / Case | Axial, Radial Formed |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.394" x 0.354" Rectangular x 2.953" L (10.00mm x 9.00mm x 75.00mm) |
| Base Product Number | SBCHE15 |
| Height - Seated (Max) | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 350°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | - |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |