Home / Varistors, MOVs / SDV1005E5R5C101NPTF
SDV1005E5R5C101NPTF
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Product No:
SDV1005E5R5C101NPTF
Description:
VARISTOR 14V 20A 0402
User Guide
Mfr Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Energy -
Number of Circuits 1
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Capacitance @ Frequency 100 pF @ 1 MHz