
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
SI52111-B6-GM2
Manufacturer:
Package:
10-TDFN (3x3)
Batch:
-
Description:
IC OSC PCI EXPRESS 1OUTPUT
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
4.617
4.617
10
4.1458
41.458
25
3.9197
97.9925
100
3.397105
339.7105
250
3.222894
805.7235
500
2.891895
1445.9475
1000
2.46525
2465.25
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| PLL | Yes |
| Input | Clock, Crystal |
| Output | HCSL |
| Series | - |
| Package | Strip |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 100MHz |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | SI52111 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 10-TDFN (3x3) |
| Differential - Input:Output | No/Yes |