
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
SI52131-A11AGM
Manufacturer:
Package:
24-QFN (4x4)
Batch:
-
Description:
IC PCIE CLOCK GEN 200MHZ 24QFN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.591
3.591
10
3.22145
32.2145
25
3.04532
76.133
80
2.639461
211.15688
230
2.504076
575.93748
490
2.246902
1100.98198
980
1.894984
1857.08432
2450
1.800231
4410.56595
4900
1.732553
8489.5097
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| PLL | Yes |
| Input | Clock, Crystal |
| Output | Clock |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe), Clock Generator |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | SI52131 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:3 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Differential - Input:Output | No/Yes |