
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
SI52142-A01AGMR
Manufacturer:
Package:
24-QFN (4x4)
Batch:
-
Description:
IC CLK GENERATOR 200MHZ 24QFN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.591
3.591
10
3.22145
32.2145
25
3.04532
76.133
100
2.63948
263.948
250
2.504086
626.0215
500
2.246902
1123.451
1000
1.894984
1894.984
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| PLL | Yes |
| Input | Clock, Crystal |
| Output | HCSL |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | SI52142 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:3 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Differential - Input:Output | No/Yes |