
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
SI52143-A01AGM
Manufacturer:
Package:
24-QFN (4x4)
Batch:
-
Description:
IC CLK GEN QUAD PCIE 24QFN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
6.4125
6.4125
10
5.7608
57.608
25
5.44616
136.154
80
4.720198
377.61584
230
4.478091
1029.96093
490
4.018186
1968.91114
980
3.38884
3321.0632
2450
3.219398
7887.5251
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| PLL | Yes |
| Input | Clock, Crystal |
| Output | HCSL |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 100MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | SI52143 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:5 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Differential - Input:Output | No/Yes |