
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
SI52144-A01AGM
Manufacturer:
Package:
24-QFN (4x4)
Batch:
-
Description:
IC CLK GENERATOR 100MHZ 24QFN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
6.2225
6.2225
10
5.58885
55.8885
25
5.2839
132.0975
80
4.579361
366.34888
230
4.344559
999.24857
490
3.898334
1910.18366
980
3.28776
3222.0048
2450
3.123372
7652.2614
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| PLL | Yes |
| Input | Clock, Crystal |
| Output | HCSL |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 100MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | SI52144 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Differential - Input:Output | No/Yes |