
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
SI53106-A01AGM
Manufacturer:
Package:
40-QFN (5x5)
Batch:
-
Description:
IC BUFFER ZDB PCIE 1:6 40-QFN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
5.662
5.662
10
5.0806
50.806
25
4.8032
120.08
80
4.1629
333.032
230
3.949435
908.37005
490
3.543832
1736.47768
980
3.021
2960.58
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| PLL | Yes |
| Input | Clock |
| Output | HCSL |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Main Purpose | Intel QPI, PCI Express (PCIe) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 133.33MHz |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | SI53106 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:6 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 40-QFN (5x5) |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |