
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
SI5332H-D-GM1
Manufacturer:
Package:
32-QFN (5x5)
Batch:
-
Description:
IC CLOCK GENERATOR 32QFN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
13.699
13.699
10
12.59415
125.9415
25
12.07184
301.796
80
10.636324
850.90592
230
10.114318
2326.29314
490
9.461772
4636.26828
980
9.234
9049.32
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| PLL | Yes |
| Type | Clock Generator |
| Input | LVCMOS, Crystal |
| Output | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Series | MultiSynth™ |
| Package | Tray |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-TFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.63V |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | SI5332 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 2:6 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |