
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
SI5351A-B02075-GT
Manufacturer:
Package:
10-MSOP
Batch:
-
Description:
IC CLOCK GENERATOR 10MSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.2515
2.2515
10
2.02255
20.2255
25
1.90798
47.6995
100
1.62564
162.564
250
1.52646
381.615
500
1.335662
667.831
1000
1.106684
1106.684
2500
1.03036
2575.9
5000
0.992199
4960.995
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| PLL | Yes |
| Type | Clock Generator |
| Input | Clock, Crystal |
| Output | CMOS, HCSL |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Voltage - Supply | 2.25V ~ 3.6V |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 2 |
| Base Product Number | SI5351 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:3 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Differential - Input:Output | No/No |