Home / Oscillators / SIT3373AI-2E9-25NC614.000000
SIT3373AI-2E9-25NC614.000000
SiTime
Product No:
SIT3373AI-2E9-25NC614.000000
Description:
MEMS OSC VCXO 614.0000MHZ LVDS
Function -
Frequency 614 MHz
Product Status Active
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±35ppm
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C