
Texas Instruments
Product No:
SN65LVDS32D
Manufacturer:
Package:
16-SOIC
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC RECEIVER 0/4 16SOIC
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.61
3.61
10
3.2452
32.452
25
3.06774
76.6935
100
2.65867
265.867
250
2.522364
630.591
500
2.263318
1131.659
1000
1.908816
1908.816
2500
1.813379
4533.4475
5000
1.745207
8726.035
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Receiver |
| Duplex | - |
| Series | 65LVDS |
| Package | Tube |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | 100Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDS32 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 0/4 |