
Texas Instruments
Product No:
SN65LVDS32NS
Manufacturer:
Package:
16-SO
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC RECEIVER 0/4 16SO
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.6195
3.6195
10
3.24805
32.4805
25
3.07078
76.7695
100
2.661425
266.1425
250
2.524948
631.237
500
2.265636
1132.818
1000
1.910782
1910.782
2500
1.815241
4538.1025
5000
1.747002
8735.01
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Receiver |
| Duplex | - |
| Series | 65LVDS |
| Package | Tube |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | 100Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDS32 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Number of Drivers/Receivers | 0/4 |