
Texas Instruments
Product No:
SN65LVDS33MDREP
Manufacturer:
Package:
16-SOIC
Batch:
-
Description:
IC RECEIVER 0/4 16SOIC
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
6.707
6.707
10
6.05625
60.5625
25
5.77448
144.362
100
5.01391
501.391
250
4.788532
1197.133
500
4.366029
2183.0145
1000
3.80266
3802.66
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Receiver |
| Duplex | - |
| Series | 65LVDS |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | 400Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDS33 |
| Receiver Hysteresis | 50 mV |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 0/4 |