
Texas Instruments
Product No:
SN65LVDS34D
Manufacturer:
Package:
8-SOIC
Batch:
-
Description:
IC RECEIVER 0/2 8SOIC
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
2.622
2.622
10
2.35125
23.5125
25
2.21806
55.4515
100
1.88974
188.974
250
1.774448
443.612
500
1.552642
776.321
1000
1.286471
1286.471
2500
1.19775
2994.375
5000
1.153395
5766.975
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Receiver |
| Duplex | - |
| Series | 65LVDS |
| Package | Tube |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | 400Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDS34 |
| Receiver Hysteresis | 50 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 0/2 |