
Texas Instruments
Product No:
SN65LVDS84AQDGG
Manufacturer:
Package:
48-TSSOP
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC DRIVER 4/0 48TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
6.5835
6.5835
10
5.94795
59.4795
25
5.67112
141.778
100
4.92423
492.423
250
4.70288
1175.72
500
4.28792
2143.96
1000
3.73464
3734.64
2500
3.59632
8990.8
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Driver |
| Duplex | - |
| Series | Automotive, AEC-Q100, FlatLink™ |
| Package | Tube |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDS84 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Number of Drivers/Receivers | 4/0 |