
Texas Instruments
Product No:
SN65LVDS9637BDR
Manufacturer:
Package:
8-SOIC
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC RECEIVER 0/2 8SOIC
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.154
3.154
10
2.83385
28.3385
25
2.67862
66.9655
100
2.321515
232.1515
250
2.20248
550.62
500
1.976304
988.152
1000
1.666756
1666.756
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Receiver |
| Duplex | - |
| Series | 65LVDS |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | 400Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 65LVDS9637 |
| Receiver Hysteresis | 50 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 0/2 |