
Texas Instruments
Product No:
SN75LVDS84DGG
Manufacturer:
Package:
48-TSSOP
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
IC DRIVER 4/0 48TSSOP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
6.1465
6.1465
10
5.55275
55.5275
25
5.29454
132.3635
100
4.59705
459.705
250
4.390482
1097.6205
500
4.003072
2001.536
1000
3.486557
3486.557
2500
3.357424
8393.56
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Driver |
| Duplex | - |
| Series | FlatLink™ |
| Package | Tube |
| Protocol | LVDS |
| Data Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | 75LVDS84 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Number of Drivers/Receivers | 4/0 |