SPD127R-684M
API Delevan Inc.
Product No:
SPD127R-684M
Description:
FIXED IND 680UH 700MA 1.22OHM SM
Shielding Shielded
Tolerance ±20%
Inductance 680 µH
Material - Core Ferrite
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
DC Resistance (DCR) 1.22Ohm Max
Current Rating (Amps) 700 mA
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package -
Frequency - Self Resonant -
Current - Saturation (Isat) 700mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz