
API Delevan Inc.
Product No:
SPD62R-223M
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
FIXED IND 22UH 1A 400 MOHM SMD
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.116
3.116
10
2.86045
28.6045
25
2.60034
65.0085
50
2.18424
109.212
100
1.872165
187.2165
250
1.768178
442.0445
500
1.664153
832.0765
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | API Delevan Inc. |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Series | SPD62R |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Ratings | - |
| Q @ Freq | - |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Inductance | 22 µH |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Product Status | Active |
| Material - Core | Ferrite |
| Size / Dimension | 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm) |
| DC Resistance (DCR) | 400mOhm Max |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | - |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Current - Saturation (Isat) | 1A |
| Inductance Frequency - Test | 1 kHz |