Home / Crystals / SXT22415AA38-50.000M
SXT22415AA38-50.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT22415AA38-50.000M
Description:
CRYSTAL 50.000MHZ 15PF SMD
Payment:
In Stock : 3562
Package Bulk
Ratings -
Frequency 50 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 15pF
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms