Home / Crystals / SXT22416AA48-22.1184M
SXT22416AA48-22.1184M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT22416AA48-22.1184M
Description:
CRYSTAL 22.1184MHZ 16PF SMD
Payment:
In Stock : 3000
Package Bulk
Ratings -
Frequency 22.1184 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 16pF
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms