Home / Crystals / SXT22417BB48-27.000M
SXT22417BB48-27.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT22417BB48-27.000M
Description:
CRYSTAL 27.000MHZ 17 PF SMD
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 3061
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Package Bulk
Frequency 27 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 17pF
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency Stability ±30ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms