Home / Crystals / SXT22418EE17-14.7456M
SXT22418EE17-14.7456M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT22418EE17-14.7456M
Description:
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
Payment:
In Stock : 1390
Package Bulk
Ratings -
Frequency 14.7456 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 18pF
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency Stability ±15ppm
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms