Home / Crystals / SXT22419DD07-12.000M
SXT22419DD07-12.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT22419DD07-12.000M
Description:
CRYSTAL 12.000MHZ 19 PF SMD
Payment:
In Stock : 16272
Package Bulk
Frequency 12 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 19pF
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency Stability ±20ppm
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms