Home / Crystals / SXT22422AA38-13.000M
SXT22422AA38-13.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT22422AA38-13.000M
Description:
CRYSTAL 13.000MHZ 22PF SMD
Package Bulk
Ratings -
Frequency 13 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 22pF
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms