T30AW3FF200Q1
Banner Engineering Corporation
Product No:
T30AW3FF200Q1
Description:
EZ-BEAM T30 SERIES: FIXED FIELD;
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 2
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Package Box
Cable Length -
Light Source Infrared LED
Response Time 16ms
Adjustment Type -
Sensing Distance 7.874" (200mm)
Voltage - Supply 20V ~ 250V
Connection Method Connector
Ingress Protection NEMA 6P, IEC IP69
Output Configuration SPST - Light-ON
Operating Temperature -40°C ~ 70°C