TA45-ABFBH045C0
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFBH045C0
Number of Poles 2
Base Product Number TA45-ABFBH
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 4.5A