TA45-ABFBHJ17C0
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFBHJ17C0
Base Product Number TA45-ABFBH
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 1.7A