Home / Circuit Breakers / TA45-ABFBSJ22C0-AZM03
TA45-ABFBSJ22C0-AZM03
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFBSJ22C0-AZM03
Base Product Number TA45-ABFBS
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 2.2A