Home / Circuit Breakers / TA45-ABFGH065C0-AZM11
TA45-ABFGH065C0-AZM11
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFGH065C0-AZM11
Base Product Number TA45-ABFGH
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 6.5A