Home / Circuit Breakers / TA45-ABFGHJ23C0-AZM13
TA45-ABFGHJ23C0-AZM13
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFGHJ23C0-AZM13
Number of Poles 2
Base Product Number TA45-ABFGH
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 2.3A