Home / Circuit Breakers / TA45-ABFGKJ21C0-AZM01
TA45-ABFGKJ21C0-AZM01
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFGKJ21C0-AZM01
Number of Poles 2
Base Product Number TA45-ABFGK
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 2.1A