Home / Circuit Breakers / TA45-ABFWTJ22C0-AZM13
TA45-ABFWTJ22C0-AZM13
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFWTJ22C0-AZM13
Base Product Number TA45-ABFWT
Voltage Rating - AC 240 V
Voltage Rating - DC 60 V
Current Rating (Amps) 2.2A